Konkursy plastyczne: 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Uczniowie z naszej szkoły brali aktywny udział w konkursach plastycznych, których głównym celem było rozbudzenie zainteresowań ,,Naszą Niepodległą”, kształtowanie postaw patriotycznych. Uczestnicy otrzymali dyplomy za udział  w  Międzynarodowym  Konkursie  Plastycznym  ,,Polska w kolorze biało -czerwonym’’-100 lecie Odzyskania Niepodległości, w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym ,,Drogi Polski do Niepodległości”- uczeń klasy II  K. Kubiszyn  otrzymał wyróżnienie, a uczennica klasy VI J. Ilnicka otrzymała II miejsce.

Równie prace zostały wysłane na XI Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny "Słońce, woda i przygoda" pod hasłem  REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów.

E.Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-11-27 07:27:43