SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

11 kwietnia 2017r. w  Miejskim   Domu Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego   w Lubaczowie odbyły  się  eliminacje powiatowe konkursu 'Szkolne Prezentacje Artystyczne'.
Celem konkursu było:
-stworzenie sceny promocyjnej dla amatorskiej twórczości dziecięcej,
-zachęcanie nauczycieli do poszukiwania 'młodych talentów',
-przyjęcie przez szkoły postawy stymulującej szeroko rozumiany rozwój aktywnego uczestnictwa  w kulturze,
-stwarzanie płaszczyzny wymiany doświadczeń i konfrontacji własnych dokonań
-połączenie przeglądu twórczości z warsztatami artystycznymi z dziedziny: emisji głosu, ruchu scenicznego, tańca                  i teatru.

Uczniowie z naszej szkoły również brali udział w kategoriach:  klasa III inscenizacja, taniec-opiekun pani mgr Elżbieta Oleszycka oraz piosenka, taniec –opiekun pani mgr Jadwiga Chomyszyn. Jury po długich  obradach przyznała         I miejsca oraz wyróżnienia. Klasa III otrzymała wyróżnienie  za inscenizację bajki ,, Zielony Kapturek”, indywidualne wyróżnienie otrzymała Wiktoria Nowosiadły za rolę zajączka oraz zespół ,,Gwiazdki’’ otrzymał wyróżnienie za taniec            i indywidualne wyróżnienie otrzymał Karol Żołnierz.

Informacje wprowadził: SP 2017-04-12 14:32:01