IX  Prezentacje Taneczne ,,Solo- Dance’’- Powiatu Lubaczowskiego

7kwietnia 2017r. w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbył się konkurs ,,Solo –Dance”, w którym brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej: Wiktoria Nowosiadły, Martyna Antosz klasy III-opiekun pani mgr Elżbieta Oleszycka  oraz Karol Żołnierz kl.IV, Julia Horiwnyk  kl. V, Patrycja Śmigielska, Małgorzata Truchan kl. VI-opiekun pani mgr Jadwiga Chomyszyn. Po obejrzeniu 37 prezentacji tanecznych jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

Z naszej szkoły II miejsce otrzymała Martyna Antosz, wyróżnienie Wiktoria Nowosiadły, Karol Żołnierz. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom za udział. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje wprowadził: SP 2017-04-12 14:15:46