SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Mistrz pięknej mowy”  pod  takim hasłem już po raz trzeci odbył się szkolny konkurs recytatorski. W czwartek 26 lutego 2015r.w potyczkach słownych zmagało się 31 uczniów, którzy recytowali wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Małgorzaty Strzałkowskiej i innych autorów. Celem konkursu było promowanie pięknej  mowy , rozwijanie talentów twórczych oraz wyłonienie reprezentantów szkoły do etapu powiatowego. Uczestnicy prezentowali teksty trudne pod względem artykulacyjnym i  dykcyjnym. Organizatorem konkursu była pani mgr Danuta Kowaliszyn, recytacje oceniała komisja w składzie: pani mgr Marzena Konopka,  pani  mgr Elżbieta Oleszycka, pani mgr Jadwiga Chomyszyn oraz pani mgr Anna Horiwnyk.

Zwycięzcy konkursu:

Kl. I-III:

I miejsce-Estera Dańków

II miejsce-Weronika Hojdak

III miejsce-Oliwia Furgała

Kl. IV-VI:

I miejsce- Kornelia Konopka

II miejsce- Sebastian Gasiński

III miejsce-Mateusz śmigielski

Laureaci   konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.  Będą reprezentować naszą szkołę 5marca 2015r. na III POWIATOWYM  KONKURSIE  LOGOPEDYCZNYM  organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubaczowie.

Opracowała: mgr Danuta Kowaliszyn

Informacje wprowadził: SP 2015-03-04 12:56:56