Wycieczka do ZOO
           Dnia 23.09.2016 przedszkolaki z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Krowicy Samej uczestniczyły w wycieczce do    Zamościa, której głównym punktem było odwiedzenie ogrodu zoologicznego.

Informacje wprowadził: SP 2017-01-30 08:23:57

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 04.11.2016 r. odbyła się ważna dla przedszkolaków z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Krowicy Samej uroczystość- pasowanie na przedszkolaka. Tuż po powitaniu gości dzieci przedstawiły część artystyczną. Były więc wiersze i piosenki, również w języku angielskim. Następnie dzieci zatańczyły Twista. Po części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomiki oraz słodkie upominki. Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy usiedli przy wspólnym poczęstunku.

Informacje wprowadził: SP 2017-01-30 13:42:09

GÓRA GROSZA
                                                                                               Dzieci  z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego
                                                          w Krowicy Samej przyłączyły się do akcji!

Informacje wprowadził: SP 2017-01-31 08:38:59