Urodzinki Justynki, Kamila i Szymona

Informacje wprowadził: SP 2016-03-07 12:14:10

Harcerstwo w przedszkolu

Informacje wprowadził: SP 2016-03-08 13:15:29

Wspólne zajęcia plastyczne z klasą "0"

Informacje wprowadził: SP 2016-03-08 13:25:46

Urodzinki w przedszkolu ciąg dalszy

Informacje wprowadził: SP 2016-03-08 14:14:03

Wycieczka- sala doświadczeń światła w Wielkich Oczach

Podczas ferii zimowych dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego wspólnie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego w Krowicy Samej wybrały się na fantastyczną wycieczkę do Domu Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach. Dzieci zostały przyjęte z ogromną życzliwością przez wychowawców  oraz wychowanków domu. Przedszkolaki miały możliwość odwiedzenia sali światła, co było dla nich wielką frajdą. Ciekawe wyposażenie sali przeniosło dzieci w świat doświadczeń. Tego samego dnia dzieci wraz z opiekunami wybrały się również do  „Małpiego gaju”  w  Magicznym Zakątku w Dąbkowie oraz zobaczyły magię światła w Żłobkowej sali. Po wyczerpującej zabawie udały się do restauracji na pyszny poczęstunek. Trochę zmęczone ale pełne wrażeń bezpiecznie wróciły do swoich domów.

Opiekunami wycieczki były: Pani Anna Furgała, Pani Iwona Krućko, Pani Grażyna Kucel oraz Pani Jolanta Kubiszyn.

Informacje wprowadził: SP 2016-03-09 13:02:43

Spotkanie z Mistrzem Świata w Kickboksingu

W dniu 02.03.2016 r. do Niepublicznego Punktu  Przedszkolnego w Krowicy Samej zawitał niezwykły gość- Pan Mateusz Kubiszyn Mistrz Świata w Kickboksingu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały Pana Mateusz, który w swoich opowiadaniach zachęcał dzieci do uprawiania sportu. Maluchy były pod wielkim wrażeniem, chętnie zadawały pytania i z ciekawością oglądały trofea oraz akcesoria sportowe Pana Mateusza. Na koniec spotkania dzieci mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie z mistrzem.

Panu Mateuszowi dziękujemy za spotkanie i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje wprowadził: SP 2016-03-11 11:30:16