Dokarmiamy zwierzęta

„JASEŁKA”

w wykonaniu przedszkolaków z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego
        w  Krowicy Samej oraz dzieci z klasy „0” Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej

19 grudnia o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej w Krowicy Samej odbyły się jasełka. Przedstawienie było wyjątkowe, mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastuszkami wywołującymi uśmiech na twarzach widzów oraz aktorami wspaniale recytującymi przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też królowie z różnych stron świata, którzy przynieśli Jezuskowi dary.  Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i emocji.

Jasełka z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli zaproszeni goście, Pani Dyrektor Maria Kowaliszyn, zastępca  Wójta  Gminy Lubaczów Pan  Krzysztof Kozioł, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie SP w Krowicy Samej.

mgr Anna Furgała

mgr Grażyna Kucel

mgr Iwona Krućko

Informacje wprowadził: SP 2015-02-04 09:27:43

Urodziny przedszkolaków

Informacje wprowadził: SP 2015-02-04 12:32:59

Wspominany zabawę andrzejkową

Informacje wprowadził: SP 2015-02-19 14:34:39

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Anioły ,Aniołki’’

Konkurs plastyczny cieszył się wielkim zainteresowaniem o czym świadczyła  duża ilość prac. 42 uczestników wykonało aniołki różną techniką. Jury wyłoniła i przyznała I miejsca  w każdej kategorii wiekowej po pięć prac, które  brały udział w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Aniołki, Anioły’’ organizowanym przez GOK w  Lubaczowie ZSP w Baszni Dolnej.

Kategoria: przedszkola i klasa „0”

1.Sławomir Nizierski lat 4

2.Natalia   Górska  lat  4

3.Krzysztof  Kubiszyn lat 4

4.Julia Huk lat 4

5.Kacper Wawer lat 4

6.Konrad Chomyszyn kl. ,,0’’

Informacje wprowadził: SP 2015-02-20 07:47:44

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia są zapisane w kalendarzu jako  święta Babci i Dziadka.   W tych dniach wszystkie wnuki i wnuczki wyrażają wyrazy wdzięczności za trud, poświęcenie, cierpliwość, wyrozumiałość, której  dostarczają im każdego dnia dziadkowie. Właśnie z tej okazji  21 stycznia dzieci z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego  i uczniowie  klas I-III przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne oraz aktorskie przedstawiając ,,Jasełka’’, wiersz ,,Obiecanki cacanki’’ Nie zapomniały też o życzeniach, odśpiewaniu tradycyjnego 100 lat.

Opracowała: mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2015-02-20 08:34:10