Robimy palę wielkanocną

Jak co roku dzieci z naszego przedszkola robią własnoręcznie palmy wielkanocne. Tego roku zaprosiliśmy do naszego przedszkola Panią Annę Bojarską, mamę Emilki, Gabrysi i Kubusia, która pomogła nam w pracy przy robieniu palm. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola: bibułę i zrobione z niej kwiaty, wstążki, kokardki, suszone kwiaty, gałązki bukszpanu, a Emilka, Gabrysia i Kubuś przynieśli piękne bazie.  Każde dziecko wytrwale pracowało nad wykonaniem własnej palmy wielkanocnej, dzieci również pomagały sobie nawzajem. Na koniec intensywnych warsztatów plastycznych powstały piękne, niepowtarzalne palmy wielkanocne, które dzieci z NPP wraz z rodzicami w niedzielę palmową poświęciły w kościele. Bardzo dziękujemy Pani Ani Bojarskiej za ogromną pomoc przy robieniu palm wielkanocnych.

Informacje wprowadził: SP 2018-07-19 09:24:49

Pierwszy dzień wiosny

21 marca 2018 roku dzieci z NPP świętowały pierwszy dzień wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki do przedszkola przyszły ubrane kolorowo. Był to dzień inny od wszystkich, ponieważ na specjalne zaproszenie Pani Dyrektor dzieci udały się na lekcję matematyki do klasy VI. Przedszkolaki wspólnie z uczniami klasy VI  rozwiązywały zadania matematyczne, rysowały pierwsze oznaki wiosny. To była wspaniała integracja dzieci przedszkolnych z uczniami Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej.  Dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie na bardzo ciekawą lekcję matematyki.

Informacje wprowadził: SP 2018-07-18 13:13:23

Urodzinki Karolinki

09.03.2018 r. to wyjątkowa data dla naszej kochanej Karolinki,
ponieważ w tym dniu obchodziła swoje szóste urodzinki.

Wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, w środku którego miejsce zajęła Karolinka.
 Wszyscy zaśpiewali głośne „Sto lat” i złożyli solenizantce życzenia urodzinowe,
a po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.
Kochana Karolinko z okazji urodzin składam Ci najserdeczniejsze życzenia :
uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego
i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Informacje wprowadził: SP 2018-07-18 12:15:02

Gimnastyka

Informacje wprowadził: SP 2018-07-18 11:55:58

Urodzinki Bartoszka Milo

20.01.2018 r. swoje piąte urodzinki świętował Bartoszek Milo.
W ten wyjątkowy dzień wszyscy koledzy, koleżanki oraz panie przedszkolanki odśpiewali 100- lat,
oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia. Po złożonych życzeniach Bartoszek
poczęstował każdego słodką czekoladką.
Drogi Bartoszku życzymy Ci dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego,
życia kolorowego, i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Informacje wprowadził: SP 2018-07-18 10:59:14

<< Strona 2 z 51 >>