Z górki na pazurki....

Informacje wprowadził: SP 2018-03-27 08:32:23

Kontrakt przedszkolaków

Biedroneczki podczas zajęć porannych podpisały kontrakt przedszkolaków. Dzieci bardzo dobrze wiedzą jak należy zachowywać się w przedszkolu, co jest właściwe, a co nie. Świetnie znają zasady które obowiązują podczas zabaw, oraz podczas spożywania posiłków. Na dowód tego, przy pomocy Pani przedszkolanek dzieci omówiły wszystkie punkty kontraktu. Na  zakończenie podpisały się stawiając stempel rączką.

Informacje wprowadził: SP 2018-03-06 13:36:06

Urodzinki Gabrysi i Emilki

W dniu 19.01.2018 r. w przedszkolu odbyło się podwójne święto.A dlaczego podwójne?
Ponieważ swoje szóste urodziny obchodziły nasze kochane, roześmiane bliźniaczki
Gabrysia i Emilka.
Dziewczynki życzymy Wam dużo zdrowia, radości, uśmiechu na twarzy,
wielu pięknych, niezapomnianych chwil

i spełnienia najskrytszych marzeń :)

Informacje wprowadził: SP 2018-03-06 08:36:39

Owocowy koktajl

Dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Krowicy Samej doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się zdrowo odżywiać. Postanowiliśmy więc zrobić koktajl owocowy. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola różne owoce, mleko oraz jogurt. Przed przystąpieniem do pracy dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia koktajli- blenderem. Przypomnieliśmy zasady bezpieczeństwa, dzieci dokładnie umyły ręce i zabrały się do pracy. Na koniec czekała wszystkich pyszna degustacja.

Informacje wprowadził: SP 2018-03-05 13:24:46

Dzień Babci i Dziadzia

Jak co roku dzieci z NPP świętowały Dzień Babci i Dziadzia. Na uroczystość dziadkowie przedszkolaków przybyli bardzo licznie. Ukochanym Babciom i Dziadkom dzieci zaprezentowały występ pod tytułem „Herody”. Na koniec występu odśpiewały sto lat. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, pełen wzruszeń i uśmiechów.

Informacje wprowadził: SP 2018-03-02 13:47:38

<< Strona 2 z 49 >>