Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się 4 razy w tygodniu po pół godziny. Prowadzone są w formie zabawy, dzięki czemu nauka angielskiego staje się prawdziwą przyjemnością.

W świat języka angielskiego wprowadza przedszkolaków kolorowa pacynka – Captain Jack, która zdobywa sympatię najmłodszych już od pierwszych zajęć.

Poprzez zabawę, gry językowe, słuchanie historyjek, śpiewanie piosenek, mówienie wierszyków, wyliczanek, a także zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne dzieci przyswajają     w sposób naturalny słowa i zwroty potrzebne w życiu codziennym. Uczą się prosić, dziękować, wyrażać uczucia i potrzeby oraz opisywać przedmioty pochodzące                                           z najbliższego otoczenia w języku angielskim.

Zajęcia wzbogacane są pracami plastycznymi mającymi na celu utrwalenie słówek usłyszanych podczas zabawy. Dzieci wykonują ćwiczenia językowe w postaci graficznej: łączenie, uzupełnianie rysunku, rysowanie po śladzie, odwzorowywanie, samodzielne rysowanie.

Niemal codzienny kontakt z językiem angielskim powoduje, że nasze przedszkolaki przyswajają go w sposób naturalny i bezstresowy.

Informacje wprowadził: SP 2014-02-26 08:42:39