Robimy palę wielkanocną

Jak co roku dzieci z naszego przedszkola robią własnoręcznie palmy wielkanocne. Tego roku zaprosiliśmy do naszego przedszkola Panią Annę Bojarską, mamę Emilki, Gabrysi i Kubusia, która pomogła nam w pracy przy robieniu palm. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola: bibułę i zrobione z niej kwiaty, wstążki, kokardki, suszone kwiaty, gałązki bukszpanu, a Emilka, Gabrysia i Kubuś przynieśli piękne bazie.  Każde dziecko wytrwale pracowało nad wykonaniem własnej palmy wielkanocnej, dzieci również pomagały sobie nawzajem. Na koniec intensywnych warsztatów plastycznych powstały piękne, niepowtarzalne palmy wielkanocne, które dzieci z NPP wraz z rodzicami w niedzielę palmową poświęciły w kościele. Bardzo dziękujemy Pani Ani Bojarskiej za ogromną pomoc przy robieniu palm wielkanocnych.

Informacje wprowadził: SP 2018-07-19 09:24:49