Robimy zdrowe kanapki

Przedszkolaki postanowiły przygotować same drugie śniadanie. Każdy przyniósł potrzebne produkty. Panie przedszkolanki przypomniały zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem. Po dokładnym umyciu rąk,  przygotowaniu stanowisk pracy dzieci przystąpiły do robienia kanapek. Na stołach zagościły świeże warzywa:  sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka, a także szczypiorek, który nasze małe smyki samodzielnie zasiały parę tygodni wcześniej. Była także wędlina, jajka, sery, oraz pyszne pieczywo. Dzieci samodzielnie, kroiły, smarowały pieczywo, układały zdrowe produkty  na kanapkach. Przedszkolaki poradziły sobie świetnie. Wszystkie kanapki zostały zjedzone ze smakiem, ponieważ wykonane własnoręcznie smakują najlepiej.

Informacje wprowadził: SP 2018-07-18 09:33:34