„JASEŁKA”

w wykonaniu przedszkolaków z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego
        w Krowicy Samej oraz dzieci z klasy „0” Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej

19 grudnia o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej w Krowicy Samej odbyły się jasełka. Przedstawienie było wyjątkowe, mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastuszkami wywołującymi uśmiech na twarzach widzów oraz aktorami wspaniale recytującymi przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też królowie z różnych stron świata, którzy przynieśli Jezuskowi dary.  Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i emocji.

Jasełka z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli zaproszeni goście, Pani Dyrektor Maria Kowaliszyn, zastępca  Wójta Gminy Lubaczów Pan Krzysztof Kozioł, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie SP w Krowicy Samej.

mgr Anna Furgała

mgr Grażyna Kucel