Pomoc dla powodzian z podkarpaciaorganizowana we współpracy z ZHP Lubaczów

Apelujemy o  wsparcie w ramach powyższej akcji i jednocześnie informujemy, że potrzebne są produkty żywnościowe o dłuższym terminie przydatności, środki czystości, kołdry, koce, pościele, ręczniki itp.
Powyższe artykuły prosimy przynosić do siedziby Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej codziennie, w  godzinach: 8:00 – 11:00.

„ Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje ” –  św. Jan Paweł II

Informacje wprowadził: SP 2020-07-03 11:39:35

#GaszynChallenge - Pomagamy!

Dnia 19.06.2020r. Rada Pedagogiczna naszej szkoły odpowiedziała na wyzwanie, które otrzymaliśmy od KGW Krowica Hołodowska
dotyczące pomocy dla dzieci chorych na SMA w ramach akcji
siepomaga.pl - #GaszynChallenge.

Wszyscy nauczyciele przystąpili chętnie do akcji wykonując ćwiczenia gimnastyczne w formie przysiadów oraz wpłacając pieniążki na leczenie dla chorych dzieci.

Informacje wprowadził: SP 2020-07-03 11:29:41

Udanych wakacji

Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości,
bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń
przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Życzymy, byśmy wszyscy mogli spotkać się we wrześniu w szkole zdrowi,
szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna

Informacje wprowadził: SP 2020-07-03 11:17:18

Sukcesy historyczne Dawida Antosza

Uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Ks. Poety Jana Twardowskiego  Dawid Antosz osiąga wysokie wyniki w konkursach historycznych na szczeblu ogólnopolskim.
Dawid został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę.”
Przechodząc poszczególne etapy uczeń wykazał się bardzo dużą wiedzą z historii, znacznie wykraczającą poza wiadomości i umiejętności ucznia klasy VIII.
Dawid wyróżnia się zdolnościami humanistycznymi oraz łatwością przyswajania pojęć i zapamiętywania szczegółów.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż Dawid tytuł ten otrzymał trzeci raz z rzędu, bowiem w kl. VI i VII również był laureatem konkursu-
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Szczególne podziękowanie należą się również Rodzicom Dawida, którzy wspierają syna w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy, pomagają mu i współpracują ze szkołą.

Ucznia do konkursów przygotowywała pani A. Bielecka-Krasulak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje wprowadził: SP 2020-06-19 11:45:24

WYDAWANIE ŚWIADECTW SZKOLNYCH

w Szkole Podstawowej im. Poety ks. J. Twardowskiego w Krowicy Samej

rok szkolny 2019/2020

1. Termin i godzina wydania świadectw zostały podane za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus oraz stronę internetową szkoły.

2. Po odbiór świadectwa zgłaszają się tylko uczniowie zdrowi.
Jeśli u ucznia, rodzica/opiekuna prawnego lub innego domownika występuje gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu lub jeżeli członek rodziny poddany jest kwarantannie

- NIE należy zgłaszać się po świadectwo. Zostanie ono wydane po wcześniejszym uzgodnieniu w innym terminie.

3. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zobowiązani są do przedsięwzięcia wszelkich środków ostrożności:
- po przyjściu do szkoły należy zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym lub umyć ręce wodą z mydłem,
- zachować między sobą dystans - min. 1,5 m,
- osłonić usta i nos maseczką.

4. Uczniowie nie korzystają z szatni.

Informacje wprowadził: SP 2020-06-18 09:26:15

Strona 1 z 96 >>