Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Witaj szkoło!

Dnia 3 września 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego  w Krowicy Samej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019 z udziałem  Pana Wiesława Kapla – Wójta Gminy Lubaczów.

Nowy rok szkolny rozpoczął się mszą świętą w kościele parafialnym. Po zakończeniu nabożeństwa delegacje nauczycieli oraz harcerzy złożyły kwiaty i zapaliły znicze przed pomnikiem poległych i pomordowanych , znajdującym się na placu kościelnym.

Druga część uroczystości odbyła się w szkole podstawowej w obecności licznie zgromadzonych rodziców , przedszkolaków i uczniów szkoły. Pani dyrektor Maria Kowaliszyn przywitała wszystkich  obecnych i przedstawiła krótko plan pracy szkoły w nowym roku szkolnym oraz złożyła życzenia całej społeczności szkolnej wszelkiej pomyślności i  licznych sukcesów edukacyjnych uczniom . Następnie głos zabrał Wójt Gminy Lubaczów Pan Wiesław Kapel, który przedstawił plan budowy hali sportowej wraz z salami dydaktycznymi przy naszej szkole oraz złożył życzenia skierowane do nauczycieli , rodziców i uczniów. W dalszej kolejności uczniowie klasy VI i VIII zaprezentowali montaż poetycki, dotyczący nowego roku szkolnego oraz  rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Na zakończenie uroczystości wszyscy obecni uczcili minutą ciszy pamięć tych , którzy swoje życie oddali za wolność naszej Ojczyzny, gdyż jak podkreśliła Dyrektor szkoły „…nasza polska wolność tak drogo kosztuje…”    (J.P.II)

Informacje wprowadził: SP 2018-09-14 11:43:16

Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej

serdecznie zaprasza

Rodziców i uczniów szkoły

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019,

które odbędzie się dnia 3 września 2018r.

W programie:

• Część I- godz. 830- msza św. w kościele parafialnym pw Miłosierdzia Bożego w Krowicy Samej ,
  • Część II- złożenie kwiatów pod pomnikiem poległych i pomordowanych,
  •  godz. 1000 uroczysta inauguracja  roku szkolnego 2018/2019.

Informacje wprowadził: SP 2018-08-30 09:53:00

FESTIWAL DZIEDZICTWA KRESÓW-

Kresowa Niepodległa

Nasi harcerze z 9 Drużyny Harcerskiej Straży Granicznej i zuchy z 15 Gromady Zuchowej Płonące Iskierki bardzo licznie i aktywnie brali udział  w przedsięwzięciach programowych w ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Niedzielne popołudnie 29.07.2018r.na lubaczowskim Rynku harcerze dali 10 minutowy występ śpiewając piosenki, pląsy harcerskie dla zebranej widowni. Następnie uczestniczyli w grze terenowej  o tematyce niepodległościowej oraz w zajęciach   w Strefie Niepodległości.

mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-08-03 08:14:25

Konkurs Plastyczny,, Nasza szkoła na przestrzeni 60  lat’’

Uczniowie od klasy I do VII brali udział w konkursie ,,Nasza szkoła na przestrzeni 60 lat’’ zorganizowanym przez nauczyciela plastyki Elżbietę Oleszycką. Na konkurs wpłynęło 62 prace. Ze wszystkich prac zorganizowana była wystawa na Jubileusz 60-lecia szkoły.  Jury przyznała miejsca i wyróżnienia:

w kategorii klas I-III

I miejsce-Kamil Kamiński  kl. I

II miejsce -Klaudia Kubiszyn kl. I

III miejsce -Filip Dańków -kl. I

Wyróżnienie: Dominika Pilip, Julia Stolarczyk, Klaudia Taraban

w kategorii klas IV-VII

I miejsce- Patrycja Śmigielska kl. VII, Aleksandra Nizierska kl. VI

II miejsce -Magdalena Furgała kl. IV

III miejsce -Julia Horiwnyk kl. VI

Wyróżnienie: Wiktoria Cygan, Kinga Ryś, Justyna Ilnicka, Kamila Gwozd. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach.

mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-08-03 08:01:45

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej pożegnali rok szkolny 2017/2018. Uroczysta akademia rozpoczęła się mszą świętą. Podczas apelu nagrodzeni zostali uczniowie , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Po rozdaniu nagród odbył się występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkoły.

Informacje wprowadził: SP 2018-07-25 13:24:24

Strona 1 z 57 >>