#DobreWakacje – akcja MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna akcję #DobreWakacje. Każdego dnia do końca wakacji będziemy zamieszczać na naszych kanałach internetowych informacje o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. Będziemy również przypominać o bezpieczeństwie podczas wakacji. Chcemy w ten sposób wesprzeć uczniów i rodziców, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe.

Akcja MEN na wakacje

Tegoroczne wakacje różnią się od tych, które znamy z poprzednich lat. Ze względu na pandemię koronawirusa nie wszyscy uczniowie mogli wyjechać na upragniony wypoczynek. Niektórzy z nich spędzają wakacje w miejscu zamieszkania, wśród swoich najbliższych. Wiele rodzin musiało także zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe. Dlatego też chcielibyśmy wesprzeć uczniów i rodziców, przekazując im informacje o ciekawych i wartościowych inicjatywach, takich jak:

• warsztaty, zajęcia i inne działania realizowane on-line,
  • wydarzenia sportowe,
  • przedsięwzięcia kulturalne.

Będziemy również polecać strony i serwisy internetowe, które mogą być inspiracją do zorganizowania ciekawej wycieczki czy aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. W naszej akcji nie zabraknie także informacji związanych z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku oraz z działaniami służb ratunkowych w tym zakresie.

#DobreWakacje – gdzie szukać informacji?

z oznaczeniem #DobreWakacje.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych.

Żródło- Ministersto Edykacji Narodowej

Informacje wprowadził: SP 2020-08-04 10:18:03

ABSOLWENCI- ROCZNIK 2020

„ Wszystko się w życiu zmienia,

jedyne co pozostaje bez zmian to wspomnienia”

Informacje wprowadził: SP 2020-08-04 10:37:32

BEZPIECZNY POWRÓT UCZNIÓW DO SZKÓŁ

Informacje wprowadził: SP 2020-08-24 08:22:41

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej

Zgodnie z zaleceniami Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w szkole podstawowej obowiązywać będzie noszenie przyłbic ochronnych przez uczniów i pracowników szkoły. Przed lekcjami, na przerwach międzylekcyjnych, po lekcjach i na zajęciach świetlicowych uczniowie będą nosić maseczki ochronne. Maseczki obowiązują w autobusach, które będą dowozić dzieci do szkoły.
      Zwracam się z prośbą do rodziców o dokonanie zakupu dla dzieci przyłbic i maseczek, aby wszyscy je mieli już od 1 września. Obostrzenia te nie będą dotyczyć dzieci uczęszczających do przedszkola.
      Noszenie maseczek i przyłbic w znaczący sposób zmniejszy ryzyko ewentualnego wybuchu pandemii na terenie szkoły.

Informacje wprowadził: SP 2020-08-24 09:09:37

Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej

serdecznie zaprasza

Rodziców i uczniów szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021,
które odbędzie się dnia 30 sierpnia 2020r. o
  godzinie  10.30 mszą świętą
w kościele parafialnym w Krowicy Samej.
Inauguracja Roku Szkolnego odbędzie się w dniu 01.09.2020r o godz. 9:00 na placu szkolnym.

Informacje wprowadził: SP 2020-08-24 09:15:50

Prośba do rodziców

Proszę zapisywać swoje dzieci  na obiady poprzez kontakt telefoniczny pod nr 16 632 61 54.

W celu sprawnej weryfikacji co do liczby zainteresowanych dożywianiem proszę rodziców o kontakt  do 2 września 2020r.

Informacje wprowadził: SP 2020-08-31 07:43:24

Regulamin organizacji pracy wraz z procedurami bezpieczeństwa
                                       obowiazującymi w SP w Krowicy Samej
                                     na czas pandemii COVID-19 od 01.09.2020r.

Informacje wprowadził: SP 2020-08-31 14:57:08