Konkurs Plastyczny,, Nasza szkoła na przestrzeni 60  lat’’

Uczniowie od klasy I do VII brali udział w konkursie ,,Nasza szkoła na przestrzeni 60 lat’’ zorganizowanym przez nauczyciela plastyki Elżbietę Oleszycką. Na konkurs wpłynęło 62 prace. Ze wszystkich prac zorganizowana była wystawa na Jubileusz 60-lecia szkoły.  Jury przyznała miejsca i wyróżnienia:

w kategorii klas I-III

I miejsce-Kamil Kamiński  kl. I

II miejsce -Klaudia Kubiszyn kl. I

III miejsce -Filip Dańków -kl. I

Wyróżnienie: Dominika Pilip, Julia Stolarczyk, Klaudia Taraban

w kategorii klas IV-VII

I miejsce- Patrycja Śmigielska kl. VII, Aleksandra Nizierska kl. VI

II miejsce -Magdalena Furgała kl. IV

III miejsce -Julia Horiwnyk kl. VI

Wyróżnienie: Wiktoria Cygan, Kinga Ryś, Justyna Ilnicka, Kamila Gwozd. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach.

mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-08-03 08:01:45

FESTIWAL DZIEDZICTWA KRESÓW-

Kresowa Niepodległa

Nasi harcerze z 9 Drużyny Harcerskiej Straży Granicznej i zuchy z 15 Gromady Zuchowej Płonące Iskierki bardzo licznie i aktywnie brali udział  w przedsięwzięciach programowych w ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Niedzielne popołudnie 29.07.2018r.na lubaczowskim Rynku harcerze dali 10 minutowy występ śpiewając piosenki, pląsy harcerskie dla zebranej widowni. Następnie uczestniczyli w grze terenowej  o tematyce niepodległościowej oraz w zajęciach   w Strefie Niepodległości.

mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-08-03 08:14:25

Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej

serdecznie zaprasza

Rodziców i uczniów szkoły

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019,

które odbędzie się dnia 3 września 2018r.

W programie:

• Część I- godz. 830- msza św. w kościele parafialnym pw Miłosierdzia Bożego w Krowicy Samej ,
  • Część II- złożenie kwiatów pod pomnikiem poległych i pomordowanych,
  •  godz. 1000 uroczysta inauguracja  roku szkolnego 2018/2019.

Informacje wprowadził: SP 2018-08-30 09:53:00