Z  WIZYTĄ   WE  LWOWIE

Harcerze z Hufca Lubaczów 14 listopada 2017r. udali się z wizytą do Lwowa, a wśród nich  byli też harcerze z 9 Drużyny Harcerskiej Straży Granicznej pod opieką druhny Elżbiety Oleszyckiej.

Informacje wprowadził: SP 2017-12-06 09:35:38

ANDRZEJKI   ZUCHOWO- HARCERSKIE

22 listopada2017r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki zuchowo-harcerskie, na które oprócz naszych drużyn przybyli też harcerze i zuchy z zaprzyjaźnionych drużyn  z Lisich Jam i Horyńca Zdroju.

Informacje wprowadził: SP 2017-12-12 13:03:53

LUBIMY LUDZI- POMAGAMY RODZINOM W POTRZEBIE!!!!

Szlachetna Paczka – Szkoła Podstawowa im. Poety  ks. Jana Twardowskiego  w Krowicy Samej była współdarczyńcą.

Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły,  rodzice, uczniowie, a szczególnie zuchy i harcerze naszej szkoły włączyli się bardzo aktywnie w Szlachetną Paczkę. Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi pomagać innym w potrzebie. Misję wykonaliśmy, paczki dostarczyliśmy przy pomocy strażaków z OSP w Krowicy Hołodowskiej do naszej  paczkowej rodziny, w dniu wielkiego finału 9 grudnia  2017r. W momencie przekazywania paczek towarzyszyły duże emocje, wzruszenie, a nawet łzy radości.

Wszystkim darczyńcom za okazanie dobrego serca serdecznie dziękujemy. Byliście wspaniali.  W każdym z  Was tkwi moc czynienia DOBRA!

Informacje wprowadził: SP 2017-12-13 13:13:24

I GMINNY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "ZIMOWA PIOSENKA" 2017 R. W KROWICY SAMEJ 15.12.2017 R.

Wesoła piosenka w przedszkolu to nic nadzwyczajnego, ale kiedy piosenka „połączy się” z piosenką w festiwal, to już nie to samo, proszę Państwa! Tak właśnie było w piątek 15 grudnia 2017 roku  w  Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej. W I Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej do wokalnej rywalizacji stanęło 33 wykonawców. Była elegancja i trema, a także szczery uśmiech oraz prawdziwa radość śpiewania. Wspaniała publiczność nie żałowała braw, dodając wokalistom odwagi. Festiwal poprzedziły prezentacje artystyczne dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Krowicy Samej przygotowane przez Panią Annę Hawrylak i Panią Ewelinę Litwin.

Informacje wprowadził: SP 2017-12-18 10:32:43

(Z)

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła,

nadziei i miłości świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności,

sukcesów w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym,

magicznej atmosfery nie tylko podczas wigilijnej kolacji,

ale w każdym dniu Nowego Roku

życzy

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej.

Informacje wprowadził: SP 2017-12-21 08:47:24

(Z)

Betlejemskie Światło Pokoju

W niedzielę  17 grudnia 2017r.  harcerze i zuchy oraz instruktorzy  Hufca Lubaczów  uczestniczyli w uroczystościach  przyjęcia Betlejemskiego Światełka Pokoju  do poszczególnych Hufców Chorągwi Podkarpackiej.

Informacje wprowadził: SP 2017-12-21 09:38:26