Jesteśmy już pierwszakami, a nie przedszkolakami….

24 października 2017r. odbyła się w naszej szkole jedna z najważniejszych uroczystości-Pasowanie na ucznia klasy I. Nasi najmłodsi uczniowie  w obecności Pana Wiesława Kapla  Wójta Gminy Lubaczów, Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich uczniów złożyli uroczyste ślubowanie. Oczywiście nie zabrakło też występów naszych bohaterów, którzy pokazali co już potrafią.

Informacje wprowadził: SP 2017-11-07 14:39:03

Nie wyrzucaj paragonu- akcja „Wzorowa Łazienka”!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Wzorowa Łazienka”. Główną nagrodą dla biorących udział
w programie jest sfinansowanie remontu łazienek. Każdy paragon zawierający produkt marki „Domestos” to 20 punktów dla szkoły. Dodatkowo pod adresem https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/7742  każdego dnia  z jednego adresu mailowego można oddać głos na naszą szkołę.

Informacje wprowadził: SP 2017-11-09 14:38:13

„Piosenka w mundurze”

Zuchy z 15 Gromady Zuchowej „Płonące Iskierki”, harcerze z 9 Drużyny Harcerskiej „Straży Granicznej” zakwalifikowały się do Przeglądu „Piosenki w mundurze”, po wcześniejszej prezentacji piosenek. Przegląd odbył się 6 listopada 2017r w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki Zamek.

Informacje wprowadził: SP 2017-11-21 09:39:40

Święto Niepodległości 2017

W niedzielę 12 listopada 2017r. w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej odbyły się uroczyste obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, połączone z 7 rocznicą  poświęcenia pomnika poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Krowica Sama, Krowica Hołodowska, Krowica Lasowa i Budomierz. Program artystyczny o tematyce patriotycznej przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej  pod kierunkiem pani Agnieszki Bieleckiej- Krasulak oraz pani Elżbiety Oleszyckiej.

Informacje wprowadził: SP 2017-11-21 12:25:43

PODKARPACKI  KONKURS  LITERATURA  I DZIECI 2017

„Dzień bez komputera”

Dnia 16 listopada 2017r. odbyły się eliminacje powiatowe konkursu „ Literatura i dzieci-Dzień bez komputera.”Tematyka dotyczyła alternatywy spędzania wolnego czasu bez komputera. Celem konkursu było upowszechnianie i zachęcanie do czytania książek, popularyzacja literatury dziecięcej oraz promocja dokonań artystycznych dzieci.

Informacje wprowadził: SP 2017-11-23 08:49:24

Zajęcia gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej na pływalni

„WODNY ŚWIAT” w Horyńcu Zdroju.

14 uczniów klasy IV naszej szkoły brało udział w projekcie „Korygowania wad postawy połączone z nabyciem umiejętności pływania” i otrzymało "Dyplom Dzielnego Pływaka".

Informacje wprowadził: SP 2017-11-29 12:19:48