Zuchowo –harcerska majówka z udziałem

Harcerskiego Kręgu Seniora ZHP z Lubaczowa

,,Patriotyzm jest w nas”

29 kwietnia 2015r. odbyła się w naszej szkole  zbiórka 15 Gromady   Zuchowej ,,Płonące Iskierki’,9 Drużyny Harcerskie pod kierunkiem druhny  pdh Anny Furgała, pdh Elżbiety Oleszyckiej, z udziałem Harcerskiego Kręgu Seniora ZHP z Lubaczowa w obecności Pani Dyrektor szkoły mgr Marii Kowaliszyn.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-13 13:50:19

III Wojewódzki Konkurs Twórczości  Plastycznej

oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci  i Młodzieży

,,Jan Paweł II - w sercu i pamięci”

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim. Nadrzędnym celem konkursu było:
*Pogłębienie wśród dzieci i młodzieży o życiu, działalności, twórczości i osobowości papieża Jana Pawła II

*Odwołanie się do nieprzemijającychwartości i idei tkwiących w życiu i działalności Jana Pawła II.

*Rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz twórczych umiejętności dzieci i młodzieży w technikach tradycyjnych.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-13 14:37:44

" WIOSNA, WIOSNA… ACH TO TY".

W naszej szkole  został zorganizowany przez Panią  mgr Elżbietę  Oleszycką konkurs plastyczny ,,Wiosna…Wiosna ach to Ty’’. Konkurs przeznaczony był dla uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas I-VI.

Celem  konkursu było:

-Propagowanie wiedzy o tematyce wiosennej.

-Uaktywnienie i promowanie dzieci uzdolnionych artystycznie.

- Rozwijanie wyobraźni twórczej.

- Przekazanie wiedzy na temat różnorodnych form plastycznej wypowiedzi.

-Rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-13 14:56:30

Majowa Strefa Wrażeń

W dniu 9 maja w Kresowej Osadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie promującej Fundusze Europejskie pod hasłem „Majowa Strefa Wrażeń”. Mieli okazję oglądać miasteczka tematyczne: Miasteczko Innowacji, Bajowe, czyli miejsce niekończącej  się zabawy, Miasteczko Służb Mundurowych i wiele innych.

Opiekunami były: mgr Wanda Baran, mgr Jadwiga Chomyszyn

Informacje wprowadził: SP 2015-05-14 13:37:49

IV Roztoczański Międzynarodowy Maraton Jaworów- Lubaczów

W dniu 10.05.2015r. odbył się IV Roztoczański Międzynarodowy Maraton Jaworów- Lubaczów. Biegaczom otuchy dodawał zespół „Gwiazdki” swoim gromkim, głośnym i rytmicznym śpiewem.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-19 14:07:00

Festiwal Pieśni Maryjnej

Tradycyjnie już zespół „Gwiazdki” brał udział w Festiwalu Pieśni Maryjnej „Z pieśnią na ustach do serca Matki”. Wyśpiewał dwie pieśni: „Gdy klęczę przed Tobą” oraz Kornelia Konopka w solówce „Alleluja”. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, pamiątkowym dyplomem oraz pluszakami. Informacja dodatkowo została umieszczona w Katolickim Radio Zamość.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-19 14:17:38

Czerwony Kapturek

W dniu 12.05.2015r. grupa przedszkolna kl. 0-V miała możliwość obejrzeć przedstawienie „Czerwonego Kapturka” w wykonaniu uczniów biorących udział w projekcie  Szansa na sukces. Program rozwojowy S.P. w Krowicy Samej” w ramach modułu teatralnego. Inscenizacja była bogata przez swój język: zawarte były słowa w języku angielskim oraz stroje.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-19 14:38:38

Tydzień bibliotek

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Krowicy Samej dnia 14.05.2015r. w  ramach „Tygodnia Bibliotek” uczniowie klas I- III recytowali wiersze znanych i lubianych przez dzieci poetów. Najlepsze recytacje zdobyły I miejsce:

- Estera Dańków,

- Justyna Ilnicka,

-Weronika Hojdak.

Wyróżnienie otrzymali: Martyna Antosz, Martyna Ilnicka, Vittoria Kobak, Emilia Adamczuk, Natalia Leus, Maciej Hypiak, Dawid Antosz, Mateusz Lasowy i Julia Horiwnyk.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-19 15:09:00

Wycieczka – Bałtów

Dnia 26 maja dzieci z oddziału przedszkolnego, kl. I, II i III w godzinach wczesno porannych wyruszyły na całodniową wycieczkę do Bałtowa. Zwiedziły tam: Bałtowski Jura Park, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Górny i Dolny oraz brały udział w seansie kinowym 5D. Wiele dodatkowych atrakcji dostarczył dzieciom Park Rozrywki. Pełni wrażeń, w późnych godzinach, wróciły dzieci szczęśliwe do swoich domów.

Informacje wprowadził: SP 2015-05-29 14:57:47