Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy

19.04.2013r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy ekologiczno-przyrodniczej oraz konkurs plastyczny pt. „Moja Ziemia”. Organizatorem konkursu była Pani Wanda Baran – opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasy II-III oraz klasy IV-VI.

W grupie młodszej w konkursie wiedzy ekologiczno-przyrodniczej najlepszymi okazali się:

I.   Jakub Oleszycki

II.   Karolina Furgała

III.   Oliwia Głuszek

Najciekawszą pracę plastyczną w konkursie „Moja Ziemia” w tej kategorii wiekowej wykonały wspólnie: Karolina Bojarska, Wiktoria Czucha i Karolina Furgała.

W kategorii klas IV-VI w konkursie wiedzy ekologiczno-przyrodniczej czołowe trzy miejsca zajęli:

I.   Martyna Lasowa

II.   Adrianna Starościak

III.   Kacper Furgała

W konkursie plastycznym „Moja Ziemia” w starszej grupie najlepsze prace wykonali:

I.   Elżbieta Paryniak

II.   Kacper Furgała

III.   Katarzyna Furgała

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Fundatorem nagród była Pani dyrektor Maria Kowaliszyn i opiekun Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody Pani Wanda Baran.

Informacje wprowadził: SP 2013-04-26 12:11:17