Sukcesy historyczne Dawida Antosza

Uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Ks. Poety Jana Twardowskiego Dawid Antosz osiąga wysokie wyniki w konkursach historycznych na szczeblu ogólnopolskim.
Dawid został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę.”
Przechodząc poszczególne etapy uczeń wykazał się bardzo dużą wiedzą z historii, znacznie wykraczającą poza wiadomości i umiejętności ucznia klasy VIII.
Dawid wyróżnia się zdolnościami humanistycznymi oraz łatwością przyswajania pojęć i zapamiętywania szczegółów.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż Dawid tytuł ten otrzymał trzeci raz z rzędu, bowiem w kl. VI i VII również był laureatem konkursu-
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Szczególne podziękowanie należą się również Rodzicom Dawida, którzy wspierają syna w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy, pomagają mu i współpracują ze szkołą.

Ucznia do konkursów przygotowywała pani A. Bielecka-Krasulak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje wprowadził: SP 2020-06-19 11:45:24