Walentynki w naszej szkole

Tego samego dnia został rozstrzygnięty również konkurs na „Króla i Królową Walentynek 2020 roku” czyli osoby, które cieszą się największą sympatią w naszej szkole i otrzymały największą ilość kartek walentynkowych. Tytuł „Króla i Królowej Walentynek 2020r.” otrzymali:

- Nikola Szostek (kl.VII)

- Miłosz Nowosiadło (kl.VII)

- Milena Cisek (kl.I)

- Konrad Piwoda (kl.I)

Wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację kawiarenki walentynkowej ofiarowując pyszne wypieki bardzo serdecznie dziękujemy a zwycięzcom walentynkowej zabawy gratulujemy.

I. Dubanik

Informacje wprowadził: SP 2020-02-20 10:22:13