Bezpieczne  feriowanie 2020

Ferie zimowe i letnie to czas sprzyjający różnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Jak bezpiecznie i zdrowo spędzić ten czas przypomniał naszym uczniom pan dzielnicowy mł. asp.Łukasz Duda, który odwiedził naszą szkołę w dniu 10 stycznia w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, prowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Lubaczowie. We wspólnej pogadance uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, na lodowisku, w domu oraz w Internecie. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku i nabrania sił potrzebnych na drugi semestr nauki.

Tekst: Anna Horiwnyk

Informacje wprowadził: SP 2020-01-24 08:53:18