Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wolontariusze – harcerze (J. Horiwnyk, SZ. Strzop, M. Lasowy, D. Antosz) pod czujnym okiem druhny Elżbiety Oleszyckiej z naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w zbiórce pieniędzy w ramach WOŚP. W tym roku zebrana kwota została przekazana do Sztabu WOŚP w Lubaczowie, przeznaczona będzie na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wszyscy chętnie zdobywali serduszka WOŚP wrzucając pieniążki. Bardzo dziękuję całej społeczności szkolnej, mieszkańcom wsi Krowica Sama, Krowica Hołodowska, Budomierz, Krowica Lasowa, gościom, którzy przybyli na Przegląd Kolęd i Pastorałek za hojność. Byliście wspaniali, wspólnie uratowaliśmy może niejedno życie lub zdrowie dziecka. Wszyscy macie dobre serce!!!. Na stronie Sztabu WOŚP w Lubaczowie można sprawdzić jaka kwota została zebrana.

Druhna: Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2020-01-14 13:22:07