Wyniki konkursu na najładniejszy świąteczny wystrój klasy.

Aby przenieść do szkoły magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w okresie świątecznym Samorząd Uczniowski wraz z dyrektor szkoły – panią Jadwigą Chomyszyn zorganizował konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klasy.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 20 grudnia 2019 r. podczas szkolnych Jasełek, przygotowanych przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz kl. II

Komisja konkursowa w składzie: pani Jadwiga Chomyszyn – dyrektor szkoły, pani Marzena Konopka – pedagog szkolny, pani Iwona Dubanik – opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz Oliwia Furgała z kl. VII – zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, dokonała oceny wystroju klas biorąc pod uwagę pomysłowość, pracochłonność oraz estetykę wykonania.

Komisja oceniająca miała naprawdę trudne zadanie, ponieważ uczniowie wszystkich klas bardzo starali się aby ich sale lekcyjne wyglądały wprost urzekająco. Wszyscy podjęli trud współpracy i spotykali się podczas przerw, by wprowadzić do szkoły nastrój Bożego Narodzenia oraz w miłej atmosferze spędzić przedświąteczne dni.

Po długiej naradzie decyzja została podjęta a wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce ( w kategorii klas starszych) -  klasa VI

I miejsce ( w kategorii klas młodszych) -  klasa II

Wyróżnienie -  klasa VII

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i stworzenie magicznego klimatu w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy uczniów w dołączonej galerii.

I. Dubanik

Informacje wprowadził: SP 2020-01-03 13:48:40