W sercach – radosnego spokoju,

W domach – świątecznego nastroju,

W mikołajowym worku – prezentów na rok cały,

W ustach – by dźwięki kolęd rozbrzmiewały,

Na stole – sianka  i opłatka białego,

Na święta – zdrowia radości oraz szczęśliwego roku nowego.

20 grudnia 2019r. mali artyści z oddziału przedszkolnego oraz starsi z klasy drugiej przybliżyli całej społeczności  szkolnej tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia wystawiając „Jasełka”. Było wspólne śpiewanie kolęd , składanie życzeń, oraz oglądanie opowieści o narodzinach Jezusa. Do występu przyłączyły się również dzieci NPP. Nad przygotowaniami czuwały wychowawczynie  pani mgr Grażyna Kucel, pani mgr Danuta Kowaliszyn oraz panie z NPP mer Anna Hawrylak oraz mgr Iwona Krućko. Życenia z okazji świąt złożyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły pani dyrektor mgr Jadwiga Chomyszyn. Wydarzenie zostało uwiecznione na pięknych fotografiach.

Grażyna Kucel

Pliki do pobrania: