Dawid Antosz stypendystą VIII edycji Programu Stypendialnego

dla najzdolniejszych uczniów powiatu lubaczowskiego.

Z dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły - Dawid Antosz znalazł się w gronie 9 najzdolniejszych uczniów powiatu lubaczowskiego i dnia 10 grudnia 2019r podczas uroczystej gali w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie za swoje wybitne uzdolnienia otrzymał stypendium naukowe w wysokości 1500 zł.

Organizatorem Programu Stypendialnego jest Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana Zenona Swatka. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów powiatu lubaczowskiego przyznawane są w 3 kategoriach: stypendium naukowe, sportowe oraz artystyczne.

W uroczystym wręczeniu czeku stypendialnego Dawidowi towarzyszyli dumni z jego osiągnięć: dyrektor szkoły Pani Jadwiga Chomyszyn, mama Dawida Pani Beata Antosz, wychowawca klasy Pani Iwona Dubanik oraz koleżanki i koledzy z klasy VIII.

Dawidowi serdecznie gratulujemy dotychczasowych dokonań i tak znakomitego wyróżnienia. Świadomi faktu, że niełatwo jest sprostać wymaganiom, które kwalifikują do ubiegania się o to wyróżnienie życzymy aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim bodźcem do dalszej pracy i realizacji własnych pasji i aspiracji.

Tekst: I. Dubanik

Informacje wprowadził: SP 2019-12-16 12:11:12