„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

„Pomagając innym pomagasz i sobie”

LUBIMY LUDZI- SZLACHETNA  PACZKA.

Od 22 listopada do 4 grudnia  w naszej szkole trwała akcja ,,Szlachetna Paczka,,. W tym roku Szkoła Podstawowa im. Poety  ks. Jana Twardowskiego  w Krowicy Samej była współdarczyńcą. Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły,  rodzice, uczniowie, zuchy, harcerze naszej szkoły włączyli się aktywnie w Szlachetną Paczkę. Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi pomagać innym w potrzebie. Harcerze z 9 Drużyn Harcerskiej chętnie wszystkie produkty posegregowali i pakowali dla potrzebujących rodzin. Paczki dotarły do bazy Szlachetnej Paczki w Lubaczowie, a następnie do rodzin, w dniu wielkiego finału 7-8  grudnia  2019r.

Wszystkim darczyńcom za okazanie dobrego serca serdecznie dziękujemy. Byliście wspaniali.  W każdym z  Was tkwi moc czynienia DOBRA!

Koordynator szkolny druhna E.Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2019-12-13 13:46:54