"Kraina Lodu 2" – wyjazd do kina

W dniu 06.12. 2019r. odbył się mikołajkowy wyjazd na film „Kraina Lodu 2”, klas I, II ,III, IV oraz oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczyniami do kina Helios w Przemyślu. Dzieci i dorośli z zainteresowaniem obejrzeli dalszy ciąg losów Anny i Elsy. Film zrobił niesamowite wrażenie na wszystkich oglądających. Ciekawe były nie tylko przygody bohaterów filmu , ale zachwycały również efekty wizualne. Polecamy wszystkim obejrzenie Krainy Lodu 2 na ekranie kinowym. Po obejrzeniu filmu zwiedzano również piękne dekoracje świąteczne w Centrum Handlowym Sanowa, na tle których wykonano piękne zdjęcia.

Tekst: Grażyna Kucel

Informacje wprowadził: SP 2019-12-13 13:38:38