WYJĄTKOWE SPOTKANIE ZE ŚW.MIKOŁAJEM

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
    Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
   I każde dziecko prezent dostanie!

06.12.2019r. tradycyjnie naszą szkołę odwiedził sam Święty Mikołaj!

Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci starsi. . Dzieci pięknie ubrane w czerwone czapeczki z uśmiechniętymi twarzyczkami i błyszczącymi oczkami  prezentowały przygotowany program artystyczny W tym dniu każdy został obdarowany słodkim upominkiem. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą,  jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.

Na zakończenie Pani Dyrektor Jadwiga Chomyszyn złożyła życzenia Mikołajowi w dniu jego imienin, serdecznie podziękowała za przybycie do naszej szkoły oraz rozdane prezenty i w imieniu uczniów, wyraziła nadzieję że za rok znów nas odwiedzi.

Tekst: Małgorzata Nowosiadło

Informacje wprowadził: SP 2019-12-12 11:29:19