Wyprawa do grodu Kraka i najstarszej kopalni soli w Polsce

W dniach 23 i 24 maja uczniowie klas V, VI, VII i VIII naszej szkoły wraz z wychowawcami odwiedzili Kraków i Bochnię. W grodzie Kraka zwiedzili Wawel, groby królewskie, dzwon Zygmunta, Sukiennice, przemierzyli Trakt Królewski. Pod koniec dnia miłym relaksem były atrakcje Parku Wodnego. Drugiego dnia odwiedziliśmy niezwykłe i pełne unikatowych eksponatów Muzeum Lotnictwa, a następnie udaliśmy się do Bochni , aby zwiedzić najstarszą kopalnię soli w Polsce. Mimo niesprzyjającej aury uczniowie ocenili wycieczkę jako jedną z najbardziej udanych, ponieważ była okazją do poznania wielu wspaniałych miejsc,  spędzenia czasu wspólnie z kolegami z klasy oraz nauki poza murami szkoły.

Anna Horiwnyk

Informacje wprowadził: SP 2019-05-30 10:35:40