„Przerwa na czytanie.”

Z entuzjazmem i ochotą 13 maja 2019r. cała społeczność szkoły przystąpiła do IV Przerwy na czytanie - ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Uczniowie, nauczyciele, przedszkolaki przez dwie kolejne przerwy czytali wybraną przez siebie książkę. Dla najmłodszych, nie czytających samodzielnie zostały stworzone Strefy czytania, w których dzieciom czytali głośno bibliotekarz i nauczyciele. Celem akcji była promocja czytelnictwa poprzez budowanie pozytywnych skojarzeń z książką. W tym ciekawym wydarzeniu czytelniczym wzięło udział 28 przedszkolaków, 110 uczniów, 12 nauczycieli naszej szkoły. Koordynatorem akcji była biblioteka szkolna.

Bibliotekarz: D.Kowaliszyn

Informacje wprowadził: SP 2019-05-16 10:36:01