PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ.

Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. W dniu 30 października 20018 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Zgodnie z tradycją pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki, recytowali wiersze, a następnie odpowiadali na pytania, które zadawała im przewodnicząca szkoły. Po ślubowaniu pani dyrektor Maria Kowaliszyn pasowała dzieci klasy pierwszej na uczniów Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe proporczyki, znaczki odblaskowe i przybory szkolne.  W radosnym nastroju udali się do swojej sali na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wychowawca klasy: D. Kowaliszyn

Informacje wprowadził: SP 2018-10-31 13:33:07