Wojewódzka Gala Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15 października 2018 r. Podkarpacki Kurator Oświaty na uroczystej Gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Przemyślu odznaczył Medalem Komisji Edukacji Narodowej Panią Marię Kowaliszyn – dyrektora i Panią Elżbietę Oleszycką – nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej  Szkoły Podstawowej   w Krowicy Samej. Medale zostały przyznane  w uznaniu dorobku i osiągnięć w pracy zawodowej , za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Panią Annę Zalewską – Minister Edukacji Narodowej.

Ponadto Pani Elżbieta Oleszycka w uznaniu za osiągnięcia, sukcesy zawodowe w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej z rąk Pani Małgorzaty Rauch odebrała nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Panie odebrały również gratulacje oraz róże z rąk Posłów na Sejm RP Pana Marka Rząsy i Pana Andrzeja Matusiewicza.

Informacje wprowadził: SP 2018-10-16 14:19:57