„Drogi do niepodległej”

18.09.2018 r. uczniowie klasy VIII naszej szkoły wraz z wychowawcą wzięli udział w prezentacji Tomasza Kuby Kozłowskiego „  Drogi do niepodległej  ”, która to odbyła się  w Zespole Szkól im. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Była to żywa lekcja historii związana  z obchodami 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Po zakończonej prezentacji nasi uczniowie wraz z Panią Marią Magoń prezes Towarzystwa Przyjaciół Lwowo i Kresów Wschodnich złożyli kwiaty przy obelisku gen. Józefa Kustronia – patrona szkoły

Tekst:
                                                                                                   mgr Wanda Baran