Niech nam żyje Dziadek, Babcia
Niech im zdrowie służy,
Niechaj uśmiech mają zawsze, aż po same uszy.

Życzenia dla Babci i Dziadzia

21 stycznia 2018r w niedzielne południe dzieci z oddziału  przedszkolnego oraz uczniowie klas I, II, III pod czujnym okiem Pań przygotowały  montaż słowno –muzyczny dla wszystkich Babć i Dziadków w Kościele Parafialnym  pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej.  W atmosferę świąteczną wprowadziły dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiają ,,Jasełka” następnie  uczniowie klas I, II, III przekazały najserdeczniejsze życzenia na każdy miesiąc dla Babci i Dziadzia, a także w bardzo zrozumiały sposób przekazały zebranym, ile to zawodów wykonuje babcia. Życzenia uświetniły piosenki: ,, Dla babci i dziadka’’,, Dzień babci i dziadka’’ Żyj nam  babciu zdrowo”, ,, Cza-cza  dla babci  i dziadzia’’. Na zakończenie części artystycznej Babcie  i Dziadkowie poczęstowane zostały słodkim upominkiem. Mali  artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2018-02-19 13:06:04