LUBIMY LUDZI- POMAGAMY RODZINOM W POTRZEBIE!!!!

Szlachetna Paczka – Szkoła Podstawowa im. Poety  ks. Jana Twardowskiego  w Krowicy Samej była współdarczyńcą.

Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły,  rodzice, uczniowie, a szczególnie zuchy i harcerze naszej szkoły włączyli się bardzo aktywnie w Szlachetną Paczkę. Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi pomagać innym w potrzebie. Misję wykonaliśmy, paczki dostarczyliśmy przy pomocy strażaków z OSP w Krowicy Hołodowskiej do naszej  paczkowej rodziny, w dniu wielkiego finału 9 grudnia  2017r. W momencie przekazywania paczek towarzyszyły duże emocje, wzruszenie, a nawet łzy radości.

Wszystkim darczyńcom za okazanie dobrego serca serdecznie dziękujemy. Byliście wspaniali.  W każdym z  Was tkwi moc czynienia DOBRA!

Informacje wprowadził: SP 2017-12-13 13:13:24