Nieśmy Radość Chorym

Tradycyjnie już zespół „Gwiazdki’’ ze Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego odpowiedział na zaproszenie kapelana ks. Sławomira Szewczaka przybywając do szpitala powiatowego w Lubaczowie. Młodzi artyści wystawili uwspółcześnione Misterium Męki Pańskiej, swoją głęboką treścią przemawiające nie tylko do młodych sumień, lecz także do persolnelu i osób, które je obejrzały.

Młodzież szkolna wraz z opiekunkami Jadwigą Chomyszyn i Urszulą Pukas przygotowała oprawę Mszy Św. Śpiew towarzyszył odwiedzinom najmłodszych pacjentom na oddziale młodzieńczym.

Koło Gospodyń Wiejskich z Wólki Krowickiej częstowało pysznymi słodkościami które wszystkim degustującym smakowały.

Odwiedziny młodych artystów zapadły głęboko w pamięć pacjentów oraz pracowników Domu Pomocy Społecznej w Lubaczowie.

Informacje wprowadził: SP 2013-04-25 11:27:27