Szkolny Dzień Profilaktyki

„Zdrowo żyj, z całych sił”  to hasło, pod którym przebiegał tegoroczny Szkolny Dzień Profilaktyki w Szkole Podstawowej im Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej. Impreza odbyła się 5 czerwca 2017r., a jej głównymi celami były profilaktyka uzależnień oraz popularyzacja zdrowego stylu życia.

Program tego dnia przedstawiał się następująco: najpierw uczniowie naszej szkoły udzielili rad swoim rówieśnikom dotyczących zdrowego stylu życia. Następnie pani E. Rubin-Ważna przedstawiła prezentację na temat szkodliwości napojów energetyzujących. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie wygłosili ciekawą i pouczająca pogadankę na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Ponadto odbyły się: quiz wiedzy, konkurs plastyczny pod hasłem „Zdrowo żyj, z całych sił”, biegi dla uczniów klas I – III oraz rozgrywki w piłce nożnej dla klas IV – VI.

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy za zmagania w konkursach.  Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy Lubaczów. Koordynatorem Szkolnego Dnia Profilaktyki była pedagog mgr Jadwiga Chomyszyn.

Pliki do pobrania:
  ->