Wycieczka  klas  I-III

Baranów Sandomierski- Sandomierz

W czwartek 8 czerwca 2017r. uczniowie klas młodszych wraz z opiekunami. wyjechali na wycieczkę do Sandomierza.  Pod kierunkiem przewodnika zwiedzili zamek w Baranowie Sandomierskim, poznali najstarsze zabytki Sandomierza. Dużą atrakcją dla dzieci był rejs statkiem po rzece Wiśle oraz zajęcia warsztatowe w Zbrojowni.                                                               Pełni wrażeń, wypoczęci i zrelaksowani wieczorem wrócili do domów.

Organizator wycieczki:

mgr D. Kowaliszyn