Konkurs logopedyczny „Mistrz Pięknej Mowy”

21 lutego  2017r. w Szkole Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej odbył się szkolny konkurs logopedyczny „Mistrz Pięknej Mowy”, którego organizatorem była pedagog szkolna pani mgr Jadwiga Chomyszyn. Celem konkursu była troska o poprawność językową i promowanie pięknej mowy, rozwijanie uzdolnień recytatorskich i upowszechnianie wiedzy logopedycznej. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas od I do VI.

Jury w składzie:

- pani mgr Danuta Kowaliszyn

- pani mgr Elżbieta Oleszycka

- pani mgr Anna Hawrylak

przyznało miejsca:

w kategorii klas I – III

I miejsce: Kacper Misztal

II miejsce : Zofia Horiwnyk

III miejsce: Filip Midura

oraz wyróżnienia: Miłosz Mazepa, Aleksandra Janiszewska, Martyna Ilnicka, Martyna Antosz, Estera Dańków, Oliwia Kubiszyn.

w kategorii klas IV – VI

I miejsce: Mateusz Lasowy

II miejsce : Julia Horiwnyk

III miejsce: Arkadiusz Misztal

oraz wyróżnienia: Dawid Antosz, Kornelia Bojarska.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami. Kacper Misztal, Zofia Horiwnyk, Filip Midura, Mateusz Lasowy, Julia Horiwnyk i Arkadiusz Misztal będą reprezentować naszą szkołę na V POWIATOWYM KONKURSIE LOGOPEDYCZNYM „Mistrz Pięknej Mowy” w Lubaczowie.

Informacje wprowadził: SP 2017-02-24 13:10:53