Białe szaleństwo- kulig

W  okresie ferii zimowych 20.01.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego wzięli udział w kuligu zorganizowanym przez opiekuna Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody przy współpracy z myśliwymi Koła Łowieckiego  ,,Ryś’’. W  zimowej  przejażdżce udział wzięli uczniowie klasy V i VI. Dzięki  bardzo dużemu zaangażowaniu myśliwych : pana Andrzeja Mazurkiewicza i pana Tomasza Starościaka  w przygotowaniu i zapewnieniu bezpiecznego przejazdu drogami leśnymi, uczniowie zaznali wiele atrakcji podczas zabaw na śniegu. Podczas kuligu członkowie LOP pamiętali również o zmarzniętych  zwierzętach leśnych, którym dostarczyli pokarmu do paśników.  Uwieńczeniem saneczkowania było ognisko i gorące kiełbaski oraz  ,,słodkie’’ upominki, które otrzymali wszyscy uczniowie. Sponsorami byli myśliwi z Koła Łowieckiego  ,,Ryś’’.  Zadowoleni i pełni  wrażeń wszyscy bezpiecznie wrócili do domów.

Opiekun LOP

Wanda Baran