Święto Szkoły i Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2016r w naszej szkole obchodziliśmy podwójne święto: Święto Patrona Szkoły – ks. Jana Twardowskiego oraz Dzień Dziecka. Ten szczególny dzień rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą, którą odprawił ks. Paweł Kruk a następnie uczniowie pod kierunkiem Pani Iwony Dubanik zaprezentowali program artystyczny przybliżający historię życia  i twórczości patrona naszej szkoły – ks. Jana Twardowskiego przy akompaniamencie gitary uczennicy klasy VI – Karoliny Bojarskiej. Uczniowie mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat twórczości naszego patrona w organizowanym w tym dniu konkursie połączonym z loterią nagród.

Tego dnia również przedszkolaki z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego pod kierunkiem Pani Anny Furgała oraz Pani Iwony Krućko  zaprezentowały pełne humoru przedstawienie pt.” Smerfy”, które rozbawiło zarówno dzieci jak i dorosłych. Obie panie z okazji Dnia Dziecka przygotowały dla wszystkich uczniów naszej szkoły także dodatkową atrakcję w postaci pokazu puszczania ogromnych baniek mydlanych. Również z tej okazji Rada Rodziców ufundowała wszystkim uczniom naszej szkoły słodki poczęstunek.

Dużą popularnością cieszył się także coroczny Bieg Patrona, tym razem jednak wyłącznie dla uczniów klas I-III, w którym I miejsce zajęła Oliwia Furgała (kl.III), II miejsce -  Zofia Horiwnyk (kl.I), III miejsce - Natalia Leus (kl.III). W kategorii chłopców I miejsce zajął Mateusz Hałus (kl.III), II miejsce -Michał Strzop (kl. II) a III miejsce - Karol Żołnierz (kl. III). Na zakończenie naszego święta odbyła się wspólna zabawa dyskotekowa.

mgr Iwona Dubanik

Informacje wprowadził: SP 2016-06-07 14:05:22