Dzień Matki

Matka-synonim dobra i miłości, rodzinnego ciepła i szczęścia!

Wierności i przywiązania, bezgranicznego poświęcenia.

Dzień 25 maja 2016r. był bardzo uroczystym dniem w naszej szkole, ponieważ gościliśmy Mamusie uczniów klas młodszych z okazji ich święta. Celem tego spotkania było: budzenie uczuć miłości, szacunku i wdzięczności dla matki, kształtowanie przekonania o ogromnej roli matki w życiu każdego dziecka.

W pięknie udekorowanej sali, dzieci z klas I-III pod kierunkiem pań: D. Kowaliszyn,E. Oleszyckiej, J. Chomyszyn, przedstawiły program artystyczny pod tytułem „Dla Ciebie Mamo”.

Ciepłe życzenia, wiersze, słowa piosenek dostarczyły matkom wiele radości i wzruszeń. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także scenki humorystyczne, inscenizacje bajek: „Dary wróżek”, „Czerwony kapturek” oraz tańce w wykonaniu swoich pociech.

Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim Mamusiom kwiaty i zaprosiły na poczęstunek.

mgr Danuta Kowaliszyn

Informacje wprowadził: SP 2016-06-03 13:06:31