" WIOSNA, WIOSNA… ACH TO TY".

W naszej szkole  został zorganizowany przez Panią  mgr Elżbietę  Oleszycką konkurs plastyczny ,,Wiosna…Wiosna ach to Ty’’. Konkurs przeznaczony był dla uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas I-VI.

Celem  konkursu było:

-Propagowanie wiedzy o tematyce wiosennej.

-Uaktywnienie i promowanie dzieci uzdolnionych artystycznie.

- Rozwijanie wyobraźni twórczej.

- Przekazanie wiedzy na temat różnorodnych form plastycznej wypowiedzi.

-Rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych.                                                                                       W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Prace były wykonane bardzo pomysłowo i przy użyciu rożnych technik plastycznych.                 30 kwietnia 2015r.jury w składzie: Pani mgr Jadwiga Chomyszyn, Pani mgr Marzena Konopka przyznała miejsca i wyróżnienia:

w kategorii  oddział przedszkolny

I miejsce –Konrad Chomyszyn

II miejsce-Zofia Horiwnyk

III miejsce –Hubert Głuszyk

w kategorii  klas I-III

I miejsce –Kornelia Wawer klasa I, Justyna Ilnicka klasa II

II miejsce- Martyna Ilnicka ,Wiktoria Cygan klasa I, Julia Horiwnyk, Kinga Ryś klasa III

III miejsce –Emilia Adamczuk klasa I, Kornelia Bojarska klasa II, Natalka Leus klasa II, Dawid Antosz, Weronika Hojdak klasa III

Wyróżnienia: Estera Dańków  klasa I, Mateusz Lasowy klasa III

W kategorii klas IV-VI

I miejsce - Małgorzata Truchan klasa IV

II miejsce  -Jakub Oleszycki klasa V

III miejsce –Magdalena Bębnik, Milena Gwozd klasa VI

Wyróżnienia: Patrycja Śmigielska klasa IV, Kamil Chomyszyn klasa V
Ponadto w konkursie udział wzięli: Martyna Antosz z klasy I, Maciej Hypiak, Natalia Sęga z klasy II ,Karol Czucha z klasy III, Kamila Gwozd z klasy IV  oraz Karolina Bojarska, Karolina Furgała klasy V. Wszyscy  uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Nagrodzone prace umieszczone zostały na wystawie.

Opracowała: mgr Elżbieta Oleszycka

Informacje wprowadził: SP 2015-05-13 14:56:30