6 czerwca w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej w kategori dziewcząt klas IV-VI. Drużyny rywalizowały o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej.   W zmaganiach zaprezentowały się uczennice Szkół Podstawowych z: Lisich Jam, Młodowa, Baszni Dolnej oraz Krowicy Samej. Mecze trwające 2x7min – z przerwą 1-minotową rozegrano systemem „każdy z każdym”. Dwa pierwsze miejsca premiowane były występem w turnieju na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 08.06.2013r. Naszą gminę w Narolu reprezentować będą drużyny: Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej – I miejsce oraz Szkoły Podstawowej w Lisich Jamach – II miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Informacje wprowadził: SP 2013-06-06 13:51:37